Řidič VZV - Červený Újezd

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, logistickou společnost sídlící v Červeném Újezdu (Unhošť), hledáme pracovníka na pozici "skladník - manipulant". Pracuje se od pondělí do pátku, v třísměnném provozu. Nabízíme odborné zaškolení, lákavou mzdu, stravenky a příjemné pracovní prostředí. Samozřejmostí jsou zákonné příplatky a dovolená. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- obsluha vysokozdvižného vozíku
- manipulace se zbožím
- práce s ručním scanerem

Nabízíme:

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- mzdu 22.000 Kč/měsíc
- stravenky v hodnotě 100,-Kč
- 4 týdny dovolené, příplatky
- příjemné pracovní prostředí
- odborné zaškolení
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- průkaz na obsluhu VZV, čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- zručnost

Kraj: Středočeský  Místo výkonu práce: Unhošť
Předpokládaný nástupní plat: 22000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: kladno@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 775 587 005
Adresa: náměstí Starosty Pavla 331, 273 01 Kladno
Datum: 21.09.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.